Background Image Background Image Background Image Background Image

usługi


KLIENCI INDYWIDUALNI I FIRMY

Poniżej przedstawiam etapy prac wykonywanych w ramach usług projektowania wnętrz:

- SPOTKANIE: omówienie zakresu i warunków współpracy, poznanie oczekiwań inwestora i miejsca przyszłej realizacji projektu. Podpisanie umowy i przeprowadzenie inwentaryzacji projektowanej powierzchni oraz wykonanie dokumentacji fotograficznej,

- przedstawienie klientowi 2-3 UKŁADÓW KONCEPCYJNYCH, zawierających optymalne rozwiązania dla projektowanych wnętrz. Zatwierdzenie przez inwestora ostatecznej wersji układu,     

- DOBÓR MATERIAŁÓW WYKOŃCZENIOWYCH (na żywo w sklepach z klientem, na podstawie próbek materiałowych lub za pomocą zdjęć ze sklepów internetowych),

- wykonanie WIZUALIZACJI 3D ukazujących przybliżony efekt końcowy projektowanej powierzchni.

- ODDANIE PROJEKTU zawierającego rzuty: wnętrza w skali 1:50, z aranżacją pomieszczenia, rozmieszczenie punktów oświetleniowych i hydraulicznych, kolorystykę ścian, sufitów podwieszanych, podłogi, dokumentację łazienek, rysunki mebli robionych na zamówienie wraz z dokładną specyfikacją materiałową, wizualizacje 3d, wykaz materiałów wykończeniowych, mebli, oświetlenia itd..

Dodatkowo płatną usługą oferowaną przez biuro jest NADZÓR AUTORSKI. Polega on na wyjaśnieniu wykonawcom zakresu ich prac, kontroli ich przebiegu oraz zgodności z projektem.

 

DEWELOPERZY I BIURA NIERUCHOMOŚCI

Oferta dla deweloperów i biur nieruchomości obejmuje przygotowanie:

- układów koncepcyjnych oferowanych wnętrz,

- przygotowanie wizualizacji,

- HOME STAGING (kompleksowe przygotowanie mieszkań, domów do sprzedaży lub wynajmu)

- projektowanie apartamentów pokazowych,

- wsparcie podczas dni otwartych,

- kompleksowa obsługa obejmująca aranżację wnętrza oraz prace remontowo - wykończeniowe.

PROJEKTY ON-LINE

Jeśli nasza współpraca nie może przebiegać osobiście oferujemy Państwu wygodną formę współpracy ONLINE.

Projekt wykonywany jest na podstawie materiałów przesłanych przez klienta (dokumantacja techniczna budynku lub pomiary wykonane przez klienta oraz fotografii), a współpraca opiera się na kontakcie telefonicznym, e-mail lub przez dostępne komunikatory np. Skype, Viber.

Na koniec klient otrzymuje dokumentację w formie WIELOSTRONICOWEGO OPRACOWANIA, dzięki której jest w stanie samemu dopilnować prac budowlanych i wykonawczych.

MIESZKANIA POD KLUCZ

MIESZKANIE POD KLUCZ to propozycja skierowana dla osób, które z różnych powodów nie chcą lub nie mogą samodzielnie uczestniczyć w procesie realizacji projektu. Wybór tej opcji pozwala na maksymalne odciążenie klienta z potrzeby kontaktów z wykonawcami i całkowite przejęcie koordynacji inwestycji.

Opcja MIESZKANIE POD KLUCZ obejmuje:

- zapewnienie ekipy wykończeniowej,

- zarządzanie harmonogramem prac,

- zamówienia w imieniu inwestora materiałów,

- zamówienie w imieniu inwestora mebli i innych ustalonych elementów wyposażenia wnętrza,

- nadzór nad inwestycją,

- pełne prace wykończeniowe,

- zabudowy stolarskie na wymiar,

- prace końcowe i usługi dodatkowe (sprzątanie, aranżacja).

Background Image

portfolio


  • wszystko
  • prywatne
  • komercyjne
  • realizacje
Background Image

ADA Studio


ADA STUDIO  to projesjonalna pracownia architektury wnętrz. Kompleksowa obsługa inwestycji i autorskie projekty wnętrz.

ADA STUDIO to pracownia, w której tworzone są projekty dla ludzi, którzy chcą się czuć niezwykle i komfortowo w swoich wnętrzach. Dla ludzi, którzy chcą mieć wnętrze niezwykle przyjazne, dostosowane do ich potrzeb, funkcjonalne, zgodne z najnowszymi trendami. Wnętrze, które będzie odzwierdziedlało ich styl i sposób życia. Pracownia ADA STUDIO stawia na oryginaność, kompleksowość i ponadczasowość swoich projektów.

Kilka Słów o mnie


Jestem osobą otwartą, przyjacielską, kontaktową, potrafię słuchać i zrozumieć potrzeby każdego klienta. Mam intuicję, która mnie nie zawodzi. Projekty wnętrz i design to moja pasja i całe moje życie. Wnętrza te małe i te duże stanowią dla mnie wyzwanie. Wykorzystanie przestrzeni i zagospodarowanie jej poprzez dobór odpowiednich materiałów, faktur, kolorów, przestrzennych form i kształtów sprawiają, że każdy projekt ma indywidualne cechy i charakter. Mam na koncie mnóstwo projektów wnętrz i mebli. I mnóstwo zadowolonych klientów, którzy chętnie polecają moje usługi swoim znajomym.

ADA STAROSTKA - architekt wnętrz, absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki Użytkowej w Szczecinie, Wydział Architektura Wnętrz (dyplom w pracowni prof. dr hab. Wojciecha Hory w 2009r.). Od 2010r. prowadzi autorską pracownię ADA STUDIO.

testimonials


" Najpiękniejsze wnętrza to takie, które są projektowane z myślą o człowieku i dla człowieka"
- ADA STUDIO